Projekty i Zakładanie Ogrodów

Zakładanie ogrodów to wyzwanie dla każdego właściciela posesji. Bujnie kwitnące rośliny, szemrzące strumyki, ozdobne kamienie, duże oczko wodne – zrealizujemy Państwa marzenia tworząc niepowtarzalne ogrody. Projekty wykonane przez naszą firmę są połączeniem funkcjonalności i estetyki. Warszawa – tutaj znajduje się siedziba naszej firmy i tutaj, w okolicach województwa mazowieckiego realizujemy najwięcej zleceń. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z klientami z całej Polski. W ramach świadczonych przez nas usług znajdują się realizacje naszych autorskich projektów oraz powierzonych przez klientów. Specjalizujemy się w pracach związanych z układaniem nawierzchni, wykonywaniem tarasów, murków i małej architektury.

Prowadzimy także większe projekty stawów kąpielowych, ekobasenów oraz innych ogrodów wodnych. Nasza praca poparta jest wieloletnim doświadczeniem, a także wiedzą, którą zdobywaliśmy m.in. na wydziale Architektury Krajobrazu SGGW (Warszawa). Staramy się, aby nasze projekty były doprowadzone do perfekcji, dlatego oprócz aranżacji ogrodów, sadzenia roślin i zakładania trawników, wykonujemy instalacje nawadniania i oświetlenia. Nasze ogrody zaplanowane są od A do Z.

 
 

W przypadku, jeśli postawiliście już Państwo budynek, realizacja projektu przebiega w indywidualny sposób. Zakładanie ogrodów rozpoczyna się od prac związanych z instalacją podziemną. Montujemy kable do oświetlenia i zasilania pompy oczka wodnego, rury do automatycznego systemu nawadniania, a gdy zachodzi taka konieczność – instalujemy system drenażowy odwodniający teren.

 
 
w-trakcie-zdjecia-z-budowy1
 
 
 
 

Potem kształtujemy teren, usypujemy nasypy lub robimy wykopy. To na tym etapie wykonywane są nawierzchnie, tarasy, murki oporowe oraz baseny.

 
w-trakcie
 
 
 
 
sadzenie-440x404
 
 
 
 

Potem przychodzi czas na sadzenie roślin, układanie maty zabezpieczającej przed chwastami oraz rozkładanie linii kroplującej – nawadniającej rośliny. Następnie rozkładamy lub siejemy trawnik, a na końcu ustawiamy dysze zraszające i ogród jest gotowy.

 
 
stol-ogrodowy-800x400
 
 
 
ogrod-lesny

 
 
 
ogrod-2-lata-po-zalozeniu
 
 
 

ogrod lesny 4 800x494

 

 

 

sciezka-7-800x400

 

 

 

widok z ławki

 

 

 

krzewy-800x400

 

 

 

pergola-3

 

 

 

fontanny

 

 

 

widok-z-tarasu

 

 

 

kaskada

 

 

 

 

Projektując ogrody należy pomyśleć o wszystkich strefach i funkcjach, jakie ma on spełniać. Zapraszamy Państwa do działu galeria, w którym znajdują się nasze realizacje – przykładowe ogrody. Projekty, które dotychczas stworzyliśmy to połączenie wyobraźni i marzeń klientów z naszą wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że zakładanie ogrodów to sztuka, która uszlachetnia. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a wszystkie projekty koncepcyjne modyfikujemy, aż do Państwa pełnej satysfakcji. Zapraszamy!

Visit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube